Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Olimpia Sulęcin zagrała z Netzhoppers Königs Wusterhausen

Takiej imprezy w Słubicach jeszcze nie było. W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Słubicach odbył się pokazowy meczu siatkówki pomiędzy Olimpią Sulęcin i Netzhoppers Königs Wusterhausen. Mamy dla was fotorelację z tego wydarzenia.

Sulęcinianie występują obecnie w Tauron 1. Lidze, a rywale z Niemiec grają w 1. Bundeslidze. Tak wysoko notowanych zespół publiczność ze Słubic jeszcze nie oglądała. Nic dziwnego, że kibice szczelnie wypełnili trybuny hali przy ul. Mieszka I. Na trybunach pojawili się również burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak oraz przewodniczący rady Grzegorz Cholewczyński.

Mecz to jedno z działań promocyjnych na rzecz odradzającej się siatkówki w Słubicach, o czym pisaliśmy ostatnio (ZOBACZ). Od tego sezonu klub AS Słubice będzie występować w 3 lidze siatkówki i wystawił do rozgrywek zespół właśnie we współpracy z sulęcińską Olimpią.

4 października kibice ze Słubic mieli przedsmak tego, co czeka ich w sezonie. Drużyny umówiły się na rozegranie czterech setów i pojedynek zakończył się remisem 2:2 (27:25, 25:21, 21:25, 23:25). W składzie polskiego ligowca wystąpił Patryk Cichosz-Dzyga, pochodzący ze Słubic utalentowany środkowy, który od kilku lat z powodzeniem rozwija swój talent na ogólnopolskich parkietach.

- Dziękujemy wszystkim za obecność w tym wydarzeniu, kibicom za doping, zawodnikom za emocjonujący pojedynek. Nasz wiceprezes Paweł Dzyga i Łukasz Chajec z Olimpii dołożyli mnóstwo starań, aby doprowadzić do tego meczu i mam nadzieję, że się podobał. Już niebawem przed nami kolejne siatkarskie wydarzenia – powiedział Radosław Kwiatkowski, prezes AS-a Słubice.

Na meczu byliśmy z naszym obiektywem. Zapraszamy do fotorelacji.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.