Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Paulina Dudek

Ostatnie sukcesy Pauliny Dudek nie umknęły uwadze władzom Słubic. Burmistrz Mariusz Olejniczak zaprosił piłkarkę do urzędu i wspólnie ze swoimi współpracownikami pogratulował jej nominacji do grona 100 najlepszych piłkarek świata. 

Spotkanie odbyło się 21 grudnia. P. Dudek pojawiła się na nim ze swoim tatą, burmistrzowi towarzyszyli jego zastępczyni Adriana Dydyna-Marycka oraz przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Cholewczyński.

- To dla mnie zawsze zaszczyt witać słubiczan, którzy z tak wielkimi sukcesami wracają do swojego domu, do Słubic. To świetny przykład i inspiracja dla wielu młodych ludzi, którzy również marzą o europejskich stadionach. Jak się okazuje są dla nich również dostępne, czego przykładem są właśnie Paulina Dudek czy Łukasz Fabiański – powiedział burmistrz.

Piłkarka francuskiego PSG i reprezentacji Polski otrzymała z rąk gospodarzy spotkania świąteczne upominki oraz list gratulacyjny. Co w nim napisano? Poniżej treść.

Serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów, które zachwycają każdego kibica i które są nadzieją dla młodego pokolenia kolejnych piłkarskich adeptów. Przedłużony kontrakt z klubem światowego formatu jakim jest PSG, pierwsza setka najlepszych zawodniczek na świecie w rankingu magazynu „The Guardian”, występy w reprezentacji Polski - te sukcesy są nie tylko efektem ciężkiej pracy, wytrwałości i hartu ducha, ale też odwagi, która pozwala sięgać po nasze sportowe marzenia i pcha nas do przodu w zdobywaniu następnych sukcesów. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i nieustającego zapału w realizowaniu sportowych pasji.

Sama zawodniczka również nie kryła radości, z tego, że została doceniona. - Bardzo dziękuję za miłe spotkanie i wyróżnienie. Jestem dumną słubiczanką – powiedziała po spotkaniu.

Więcej o jej niedawnym sukcesie przeczytacie TUTAJ.

Poniżej fotki ze spotkania udostępnione przez Urząd Miejski w Słubicach.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.