SKP Słubice

SKP Słubice i Pogoń Krzeszyce, dwie dotychczas niepokonane drużyny piłkarskiej klasy A (grupa słubicka), podzieliły się punktami. W meczu rozgrywanym 5 września w Słubicach padł remis 1:1.

Jak wyglądało to spotkanie? - Mecz był wyrównany, wynik otworzył Mateusz Krasiński w 35 minucie. Po przerwie goście szukali bramki wyrównującej. Udało się to w 80 minucie po bramce z rzutu karnego. Strzelcem był Michael Rusinek. Pojedynek ostatecznie zakończył się remisem. Słubiczanie z pewnością mogą czuć niedosyt – relacjonuje Łukasz Najder, redaktor portalu „Piłkarska klasa A grupa słubicka”.

Poniżej komplet wyników wszystkich spotkań 3. kolejki.