Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia Słubice - Odra Nietków

Nie udał się Polonii Słubice wyjazd do Świebodzina. 4 września podopieczni trenera Andrzeja Wypycha przegrali z miejscową Pogonią 1:2.

Mecz rozpoczął się obiecująco, bo już w 11 minucie słubiczanie mieli szansę na gola z rzutu karnego. Golkiper gospodarzy jednak „wyciągnął” strzał Dawida Żurawskiego. 10 minut później swojej szansy nie zmarnowała Pogoń i objęła prowadzenie po strzale Nikodema Rafalika. Polonia dążyła do wyrównania, ale to gospodarze, w doliczanym czasie gry pierwszej połowy, podwyższyli prowadzenie po uderzeniu głową Roberta Kobrzyckiego.

Druga połowa to już prawdziwa wymiana ciosów. Obie drużyny miały okazje do trafienia, ale to słubiczanie wreszcie dopięli swego i w 74 minucie drogę do bramki Pogoni znalazł Łukasz Chrostowski. Gol kontaktowy dodał naszym zawodnikom animuszu i poloniści przycisnęli gospodarzy. Ci jednak umiejętnie się bronili i dowieźli zwycięstwo do końca.

Z powodu porażki Polonia spadła w tabeli IV ligi na 12 pozycję. Po pięciu meczach nasza drużyna ma jak na razie pięć punktów.

Okazja do poprawienia tego bilansu będzie już za tydzień. 11 września „Duma pogranicza” zagra u siebie z Koroną Kożuchów. Początek rywalizacji o godz. 15.00.

Aktualna tabela i wszystkie wyniki są dostępne na stronie www.90minut.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.