Polonia Słubice - Ilanka Rzepin

Pierwszy mecz sezonu Polonii Słubice na własnym boisku dostarczył wiele emocji. Prestiżowa rywalizacja z Ilanką Rzepin zakończył się remisem 1:1 i podziałem punktów. Zmagania na murawie obserwowaliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem.

mecz odbył się 14 sierpnia na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Choć poloniści nie rozstrzygnęli pojedynku z Ilanką na swoją korzyść, to spotkanie mogło podobać się kibicom. Było dużo walki i emocji (sędzia pokazał aż 5 żółtych kartek), a żadna z drużyn nie odpuszczała.

Jako pierwsi bramkę zdobyli gracze z Rzepina. W 11 minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Adamczewski. Po zmianie stron słubiczanie od razu przystąpili do odrabiania strat i na efekty nie trzeba było długo czekać. Trafienie w 53 minucie uzyskał Gabriel Chrostowski. Do końca meczu wynik jednak nie uległ zmianie.

Po dwóch kolejkach JAKO IV ligi lubuskiej Polonia Słubice zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 4 punktów (1 zwycięstwo i 1 remis).