Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Euro 2020

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej są coraz bliżej decydujących rozstrzygnięć. Wielki finał będzie można obejrzeć w strefie kibica, która powstanie 11 lipca na Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Przed meczem będą dostępne rozmaite atrakcje. 

Gdzie dokładnie zostanie zlokalizowana strefa? – Na boisku bocznym nr 3 za bazarem, tam, gdzie niedawno był festyn z okazji Dnia Dziecka – tłumaczy Piotr Zalisz z SOSiR-u.

Całość rozpocznie się już o godz. 14. Na dzieci (ale także i starszych kibiców) będą czekać animacje, konkursy i rozmaite atrakcje. Organizatorzy zapowiadają, że na boisku stanie aż sześć rozmaitych dmuchańców, m.in. ścianka wspinaczkowa i dmuchane boisko do piłki nożnej. Będzie też okazja sprawdzić się w tzw. kopaczu, czyli piłkarskim siłomierzu.

Zabawa potrwa około kilku godzin, ale to będzie dopiero rozgrzewka przed wieczorem. Tu głównym punktem programu będzie możliwość obejrzenia na dużym ekranie finału Euro 2020. Transmisja rozpocznie się o godz. 21.

Obok, na tym samym boisku, będzie odbywać się Słubice Food Truck Festiwal, nie zabraknie więc jedzenia i picia (ZOBACZ).

Strefa kibica jest częścią szerszej imprezy pt. "Letnie granie" (ZOBACZ). Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Poniżej zdjęcia przykładowych atrakcji.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.