Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Nie będzie w tym roku w Słubicach typowego Miejskiego Święta Hanzy, ale będzie za to Letnie Granie. SMOK i SOSiR przygotowali cykl rozmaitych imprez – sportowych i kulturalnych. 

Zabawa rozpocznie się już w środę, 7 lipca, od warsztatów „No Borders”. Warsztaty są bezpłatne i potrwają do piątku, ich zwieńczeniem będzie koncert podsumowujący na boisku bocznym SOSiR.  Więcej o tym TUTAJ.

Z kolei w czwartek, 8 lipca, warto wpaść na plac Bohaterów i posłuchać „Morskich Opowieści”, które odegrają aktorzy z Teatru Łata. Więcej o tym TUTAJ.

Z kolei od piątku do niedzieli (9-11 lipca) na boisku bocznym SOSiR zaparkują Food Trucki! Będzie nie tylko dobre jedzenie, ale także dodatkowe atrakcje. Więcej o tym TUTAJ.

Będą też akcenty sportowe. W piątek, 9 lipca, odbędzie się „Bieg Bez Granic - Lauf ohne Grenzen”. Więcej o tym TUTAJ.

Co jeszcze odbędzie się w ramach Letniego Grania w Słubicach? 10 lipca czeka słubiczan gotowanie z Mateuszem Gesslerem. Będzie próba ustanowienia rekordu w… gotowaniu zupy! Spragnieni dobrej zabawy mogą wybrać się na polsko-niemiecką biesiadę muzyczną „Dziki zachód”! Będą też koncerty – na scenie zobaczymy m.in. zespół Valley Road oraz Łukasza Łyczkowskiego.

Zwieńczeniem weekendu będzie wspólne oglądanie finału mistrzostw Europy w piłce nożnej na dużym ekranie. Wystartuje również kino plenerowe na pl. Bohaterów.

Szczegóły na poniższym plakacie (kliknij, aby powiększyć).

Letnie granie

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.