Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Siłownia

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że niedawno modernizowana siłownia otrzymała kolejne, dodatkowe wyposażenie. Sprzęt do ćwiczeń siłowych przekazał Polski Związek Lekkiej Atletyki.

O modernizacji wysłużonej siłowni pisaliśmy w październiku ubiegłego roku (ZOBACZ). W ramach tzw. inicjatywy lokalnej pomieszczenie zostało wyremontowane i wyposażone je w nowy sprzęt. To jednak nie koniec, bo właśnie do siłowni przyjechały kolejne urządzenia.

Jak podaje SOSiR, są to: pomost, stojaki do przysiadów z belką stabilizującą, rolki na gryf, zestawy obciążeń oraz gryfy olimpijskie. Wyposażenie przekazał Polski Związek Lekkiej Atletyki. To efekt współpracy między związkiem a miejscowym klubem lekkoatletycznym - Lubuszem Słubice.

- Jesteśmy przekonani, że dzisiaj mamy nowe warunki do realizacji aktywności ruchowej w sporcie – czytamy na stronie SOSiR.

Ale z tak wyposażonej siłowni mogą korzystać nie tylko członkowie klubu. SOSiR zaprasza do współpracy także mieszkańców, którzy chcieliby poćwiczyć i zadbać o formę. Kontakt dla zainteresowanych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 yon 2020-12-18 07:59
Zeby jeszcze mozna z niej bylo kiedys skorzystac ...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.