Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia Słubice

Nie zwalnia tempa Polonia Słubice. Tym razem podopieczni trenera Andrzej Wypycha pewnie pokonali outsidera IV ligi, Stal Sulęcin, aplikując rywalom aż 3 bramki.

Mecz odbył się 7 listopada w Słubicach. Choć poloniści bardzo się starali, to pierwsza połowa nie przyniosła im żadnej zdobyczy bramkowej. Po przerwie celowniki mieli już lepiej nastawione. Prowadzenie dał słubiczanom Szymon Biernat w 50’, a już 2 minuty później druga bramkę zdobył Dawid Kucharski. Zwycięstwo przypieczętował ponownie S. Biernat, który w doliczonym czasie gry zanotował trzecie trafienie dla Polonii.

Dzięki kolejnemu zwycięstwu Polonia Słubice umocniła swoją pozycję w szerokiej czołówce IV ligi. Poloniści zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli tracąc do podium zaledwie 6 punktów. Należy jednak pamiętać, że drużyny z czołówki mają o 2 lub 3 spotkania rozegrane mniej.

Do końca rundy jesiennej zostały Polonii jeszcze dwa mecze. 14 listopada o godz. 13 słubiczanie zagrają u siebie z Czarnymi Żagań, a rundę zakończą tydzień później wyjazdowym pojedynkiem z Meprozetem Stare Kurowo (termin i godz. jeszcze nie zostały ustalone).

Komplet wyników i tabela na stronie: www.90minut.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.