Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wędkarze

Uwaga wędkarze! Szykujcie sprzęt! Zarząd Koła PZW nr 2 w Słubicach zaprasza do udziału w zawodach gruntowych. Zwycięzca otrzyma puchar ufundowany przez starostę słubickiego. 

Doroczne zawody, których stawką jest puchar starosty, odbędą się 6 września na Odrze na wysokości os. Krasińskiego. 

Jaki jest program? Uczestnicy spotkają się o godz. 6.00 na pierwszym zjeździe za byłym czwartym dołkiem (znak graniczny 497). Po przywitaniu i omówieniu regulaminu odbędzie się losowanie stanowisk, na której o 6.30 udadzą się zawodnicy. Wędkowanie rozpocznie się o godz. 7.30, a zakończy o 13. Do 14 będzie trwało ważenie ryb. Potem przewidziano czas na podsumowanie wyników, dekorację zwycięzców i wspólny posiłek. 

Zawody rozegrane zostaną zgodnie z RAPR, „na żywej rybie”, więc każdy uczestnik powinien mieć siatkę ze sztywnymi obręczami do przechowywania ryb w dobrej kondycji. Z łowienia wyłączone są: sum, szczupak, sandacz, boleń i ukleja.

Zapisy na zawody prowadzi skarbnik Koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją” do 4 września, tel. 507 097 707. Przy zgłoszeniach można dokonać dobrowolnej wpłaty na statutową działalność koła w wys. 40 zł.

 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.