Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dzień Bramkarza

Kto chciałby być jak Łukasz Fabiański? Strzec bramki swojej drużyny i efektownymi paradami decydować o losach meczu? Będzie okazja by się sprawdzić w tej roli. 6 września w Słubicach organizowany jest Dzień Bramkarza. Są jeszcze wolne miejsca. 

Dzień Bramkarza organizują wspólnie Promet Keeper Academy oraz 1. FC Frankfurt. W imprezie mogą wziąć udział wszyscy chętni urodzeni w latach 2008-2013 (chłopcy i dziewczęta), nie trzeba być zrzeszonym w klubie sportowym.

Na uczestników czeka cały dzień atrakcji. Przede wszystkim konkursy z nagrodami: bitwa bramkarska, pojedynki 1 na 1, konkurs celności, król karnych. Rywalizacja (podzielona wg roczników) będzie odbywać się pod okiem doświadczonych trenerów: Mirosława Dębca oraz Rafała Łopusiewicza.

Wisienką na torcie będzie losowanie wyjątkowej nagrody – rękawic bramkarskich przekazanych przez Łukasza Fabiańskiego.

Miejscem rozgrywania imprezy będzie stadion Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dzień Bramkarza odbędzie się 6 września o godz. 9:00.

Wpisowe od jednego uczestnika wynosi 40 zł / 10 euro.

Zapisy: tel. 693 215 605 / 694 936 699 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.