Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Turniej piłkarski

5 września Fundacja Grupy Pomagamy organizuje turniej charytatywny w piłkę nożną. Celem imprezy jest pomoc podopiecznym fundacji. Zapisy wciąż trwają, są jeszcze wolne miejsca.

Kto może zagrać w turnieju? Nie ma żadnych przeciwwskazań co do wieku, płci ani poziomu umiejętności. Liczyć się dobra zabawa i szczytny cel.

Wpisowe od drużyny wynosi 200 złotych (można ona liczyć maksymalnie 10 zawodników). Można je opłacić na dwa sposoby: gotówką w dniu turnieju albo przelewem na konto fundacji - 42 1600 1462 1839 6034 6000 0001 (w tytule należy podać: turniej piłkarski + nazwę drużyny).

Całość zebranych środków zostanie przekazana na podopiecznych fundacji. W ramach turnieju organizatorzy zapewniają bezpłatne napoje. Dodatkowo za niewielką opłatą (również przekazaną na cele fundacji) będzie dostępny drobny poczęstunek i zimne napoje.

Na najlepszą drużynę czeka okazały puchar, będą też nagrody za klasyfikacje indywidualne: króla strzelców, najlepszego bramkarza i zawodnika. Ponadto organizatorzy przewidzieli szereg dodatkowych konkursów z nagrodami.

Impreza odbędzie się 5 września o godz. 11 na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią). Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych, także kibiców.

Zgłoszenia i więcej informacji: tel. 503 048 562.

 
 
 
 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.