Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Kolejne sukcesy młodzieży trenującej w klubie StreetFighter's Słubice. Podopieczni Rafała Kulasa przywieźli dwa srebra i jeden brąz z mistrzostw Polski No-Gi Jiu Jitsu, które odbyły się w dniach 22-23 lutego w Luboniu.

StreetFighter's Słubice

Aleksandra Bejenka (z lewej) na drugim stopniu podium

Jubileuszowa, dziesiąta edycja tej imprezy okazała się szczęśliwa dla słubiczan. Wśród dziewcząt na 2 stopniu podium stanęły Aleksandra Bejenka (kat. młodzik) oraz Emilia Kulas (kat. junior młodszy), natomiast wśród chłopców 3 miejsce wywalczył Szymon Strugarek (kat. junior młodszy).

Sukces młodych sportowców bardzo ucieszył zarówno ich opiekuna jak i rodziców. Tym bardziej, że zawody w Luboniu to jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez Jiu Jitsu w formule No-Gi w naszym kraju.

- Ranga i poziom zawodów były bardzo wysokie, nasi wojownicy mieli do pokonania nawet po dziesięcioro przeciwników w swojej kategorii – opowiada Kinga Kąkol, mama jednej ze srebrnych medalistek, A. Bejenki.

W marcu przed nimi kolejne dwa turnieje, na które trener panuje zabrać większą grupę zawodników z klubu. Będzie to również okazja do pierwszych startów dla dzieci, które dopiero zaczęły przygodę z jiu jitsu w tym sezonie.

Medalistom gratulujemy, a za ich młodych następców mocno trzymamy kciuki!

StreetFighter's Słubice

Emilia Kulas (z lewej) wywalczyła srebrny medal

StreetFighter's Słubice

Szymon Strugarek (z prawej) z brązowym medalem

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.