Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Udanie przypomnieli o sobie piłkarscy oldboje ze Słubic. Podczas XIX Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lubniewic stanęli na najniższym stopniu podium.

oldBOYS Słubice

Impreza odbyła się 15 lutego w Lubniewicach. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn: z Gorzowa Wlkp., Lubniewic, Ośna Lubuskiego, Sulęcina i Słubic. Grano systemem każdy z każdym, a o końcowym triumfie decydował bilans zebranych punktów.

Podium dla Słubice

Najlepiej w całej stawce spisała się ekipa oldbojów z Gorzowa, która zaliczyła komplet zwycięstw. Słubiczanie walczyli dzielnie i każdy mecz z ich udziałem był bardzo zacięty. Zanotowali 1 wygraną, 1 remis i 2 porażki, co dało im ostatecznie 3 miejsce.

Poniżej komplet wyników oldBOYS Słubice wraz z końcową tabelą.

Wyniki

  • Gorzów Wlkp. - Słubice 2:1 (Dziabas)
  • Lubniewice – Słubice 3:1 (Dubacki)
  • Sulęcin - Słubice 1:1 (Hałub)
  • Ośno Lubuskie - Słubice 1:2 (Hałub, Dziabas)

Końcowa kolejność

  • Gorzów Wlkp. - 12 pkt (8:3)
  • Lubniewice - 9 pkt 8:3
  • Słubice - 4 pkt 5:7
  • Sulęcin - 2 pkt 2:7
  • Ośno Lubuskie - 1 pkt 3:6

Skład oldBOYS Słubice

Tomasz Chojnacki, Rafał Dubacki, Marcin Marciniak, Grzegorz Hałub, Grzegorz Podhajecki, Dariusz Olechno, Tomasz Dziabas, Roman Toporek.

Okiem kapitana

O ocenę występu zapytaliśmy Dariusza Olechno, kapitana oldBOYS Słubice.

To był nasz pierwszy i chyba ostatni turniej halowy w tym sezonie. Nastąpiła jakaś zapaść w organizacji turniejów halowych. I to dotyczy całego regionu. Nie poddały się tylko Lubniewice. Jest to turniej z historią i odbywa się co roku. W przyszłym odbędzie się dwudziesty, jubileuszowy i na pewno będzie niezwykły (jak zapowiadają organizatorzy).

A my? Cóż, raz wygrywamy innym razem nie. Jesteśmy na rynku od 11 lat. Zawsze gramy do końca i jeszcze nie raz wygramy. Planujemy przyjąć nowych członków i odmłodzić się trochę. I jak się wymiesza młodość z doświadczeniem, pokażemy na co nas stać.

Nowe logo

Przy okazji naszej rozmowy o turnieju panowie z oldBOYS Słubice pochwalili się nowym logo stowarzyszenia. Wykonała je dla nich grupa Art Garage, doskonale znana słubiczanom z murali, które od pewnego czasu pojawiają się na terenie Słubic i Frankfurtu. Poniżej projekt.

oldBOYS Słubice

Galeria zdjęć

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 STEFIX 2020-02-24 21:03
Konkol na bramce a kiedyś to w napadzie robił. :lol: Pozdrawiam Tomka i życze panom dużo zdrowia.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.