Co słychać u biało-niebieskich? SKP Słubice konsekwentnie gromadzi ligowe punkty. Dzięki wygranej z Zielonymi Lubiechnia Wielka ma ich na swoim koncie już 20 i zajmuje 3 miejsce w tabeli A klasy.

SKP Słubice

Po remisie u siebie w przedostatniej kolejce ze Zniczem Trzemeszno (1:1) kibice nie mieli dobrych humorów. Ale poprawiły się one po spotkaniu w Lubiechni Wielkiej. Mieliśmy tam wszystko to, za co kochamy futbol: zaciętą walkę, dużo bramek i ofensywnych akcji oraz wisienkę na torcie, czyli rozstrzygnięcie w samej końcówce.

Lepiej ten mecz zaczęli gracze SKP, którzy pierwsze trafienie uzyskali jeszcze przed przerwą. Tuż po zmianie stron mieliśmy prawdziwy festiwal bramek i w ciągu trzech minut było już 2:2. Dalsza część spotkania to wymiana ciosów (w tym niestrzelony karny) z której zwycięsko wyszli słubiczanie. W 88 minucie po rzucie rożnym dla naszego zespołu gospodarze strzelili gola samobójczego i mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla SKP.

Więcej informacji o meczu w materiale wideo przygotowanym przez Łukasza Najdera, redaktora strony Piłkarska klasa A - grupa słubicka.

Zieloni Lubiechnia Wielka – SKP Słubice 2:3 (0:1). Bramki: Marcin Bulcewicz (34’), Dawid Szczeciński (47’), gol sam. (88’). Bramki dla Zielonych padły w 48’ i 50’.

Skład SKP: Michał Mosica, Andrzej Drabiec, Piotr Łogiński, Dawid Żurawski, Dominik Gaudyn (57’ Konrad Olejnik), Przemek Mól (80’ Norbert Polowczyk), Dawid Rękawiecki (55’ Mateusz Zieliński), Patryk Krasiński, Marcin Bulcewicz (75’ Maks Staroń), Mateusz Zając, Dawid Szczeciński.

Kolejne spotkanie, tym razem na u siebie, odbędzie się 13 października o godz. 15. Rywalem SKP będzie Zorza Kowalów, zapowiadają się więc emocjonujące derby powiatu słubickiego.

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.