Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Rok temu drużyna FSL Aktywni dla Powiatu rozegrała swój debiutancki sezon w III lidze tenisa stołowego zajmując w nim 7 miejsce. Klub wciąż się rozwija i we wrześniu rozpoczął kolejne rozgrywki. Chętnych do gry nie brakuje, więc stworzono drugi zespół, który właśnie zadebiutował w V lidze.

aktywni V_liga

Mecz odbył się w miniony weekend w Witnicy. Radość z historycznego występu w V lidze popsuli nieco rywale z III drużyny miejscowego UKS-u, którzy pokonali naszych 10:4. Punkty dla Słubic zdobyli: Ireneusz Polak 1,5, Mieczyslaw Marciniak 1,5, Ireneusz Szelkowski 0,5 oraz Przemyslaw Łowiecki 0,5.

- Brawa za walkę. Teraz trzeba łapać doświadczenie w kolejnych meczach ligowych i turniejach. To dopiero początek ligowej przygody i z meczu na mecz może być tylko lepiej – ocenił start prezes klubu Robert Tomczak.

aktywni III_liga

A jak radzą sobie III-ligowcy? Rozpoczęli od mocnego uderzenia. Na inaugurację sezonu (14 września) pokonali na wyjeździe KS Lubikowo 10-3. Tydzień później, w drugiej kolejce zagrali przed własną publicznością i tu ponownie byli bezkonkurencyjni pokonując LUKS PEŁCZ Górki Noteckie 10:3.

Podobnie jak w pierwszym meczu, także i tym razem punktowali wszyscy zawodnicy „Aktywnych”. Komplet 3,5 oczek zdobył Kuba Dziwosz, po 2,5 dołożyli Dawid Kozłowski i Michał Bartoszewski, a 1,5 ugrał Marek Szuplak.

- Dwie kolejki i dwa wysokie zwycięstwa. Walczymy dalej - podsumował R. Tomczak.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.