Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lubicie jazdę na rowerze? A pamiętacie akcję OdLOTTOwa jazda? Również w tym roku można pomóc dzieciakom szansę na spełnienie marzeń! Zespół Szkół w Rzepinie w partnerstwie ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym ze Słubic walczą o nie byle co – o rowery dla uczniów! Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację i... jeździć!

rower odra

Do II etapu 3. edycji Programu „odLOTTOwa jazda” zakwalifikowało się aż 45 organizacji z całej Polski. Są wśród nich dwie szkoły z naszego rejonu, startujące w teamie: Zespół Szkół w Rzepinie razem ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym. Walczą o spełnienie marzeń uczniów: rowery, zajęcia warsztatowe i wycieczki rowerowe. A wygrać im może pomóc każdy, kto w wakacje będzie jeździł na rowerze.

Zasady są proste: wygrywają ci, którzy na swoim koncie w specjalnej aplikacji zgromadzą jak największej kilometrów. Licznik bije od 1 czerwca do 15 września.

Jak pomóc dzieciakom?
  1. Po pierwsze, należy pobrać aplikację na telefon o nazwie odLOTTOwa jazda - KLIKNIJ
  2. Następnie trzeba się zarejestrować, a potem wybrać z listy organizację, na rzecz której chce się kręcić kilometry: ZESPÓŁ SZKÓŁ W RZEPINIE.
  3. Jeździć!
Każdy, kto ma rower, i używa go na co dzień - jeżdżąc do pracy czy szkoły - może pomóc! Obie szkoły proszą o kręcenie dla nich kilometrów – można połączyć przyjemne z pożytecznym.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.