Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mamy już komplet wyników z Otwartych Mistrzostw Słubic w lekkiej atletyce w kategorii U18 i U20. O mistrzowskie tytuły najzdolniejsi sportowcy z terenu naszego powiatu rywalizowali 21 maja na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mistrzostwa Słubic w LA

Rywalizacja odbywała się w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, której finał wojewódzki miał miejsce dwa dni później, również na słubickim stadionie (o tym w oddzielnym materiale).

Na bieżni, skoczni i rzutni zmierzyli się uczniowie szkół średnich i gimnazjów. Choć frekwencja nie była tak duża jak w przypadku szkół podstawowych, to nie zabrakło wartościowych wyników.

Te o największej wartości punktowej uzyskali: Paulina Polańska (rocznik 2003) z Gimnazjum nr 2 w Słubicach w rzucie dyskiem (40,75) oraz pchnięciu kulą (11,14), a także Kamil Pankowski (rocznik 2002) z CKZiU Słubice w biegu na 100 (12, 47) i 200 (24,61) metrów.

W nagrodę otrzymali specjalne puchary ufundowane przez burmistrza Słubic Mariusza Olejniczaka. A najlepsze trojki w każdej konkurencji uhonorowano pamiątkowymi medalami. Komplet wyników poniżej.

ZOBACZ WYNIKI

Galerię zdjęć z zawodów znajdziecie w naszej poprzedniej publikacji - KLIKNIJ
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.