Kolejny trzy punkty do swojego dorobku w A klasie dołożyli piłkarze SKP Słubice. 12 maja  pokonali na wyjeździe Znicz Trzemeszno 3:1.

SKP Słubice

Początek meczu nie zapowiadał tak dobrego wyniki. Miejscowi strzelili bramkę już w 6 minucie gry i taki wynik utrzymał się do połowy. Po zmianie stron zobaczyliśmy inny, przede wszystkim skuteczny zespół.

- Wyrównanie padło w 59 min. po golu Dawida Żurawskiego. Dwie minuty później było już 1:2 po bramce Mateusza Zająca. A w 66 min. ostatniego gola zdobył Dawid Szczeciński. To było zabójcze 7 minut, które dało ciężko wywalczone, lecz zasłużone zwycięstwo – opowiada Łukasz Najder z SKP.

Znicz Trzemeszno – SKP Słubice 1:3 (1:0).

Skład SKP: Bartek Kuźmicz, Norbert Polowczyk (60' Robert Rommel), Piotr Łogiński, Bartek Tomków, Tomek Frąckowiak, Czesław Biesiada (60' Maks Staroń), Dawid Żurawski, Marcin Bulcewicz (75' Daniel Małecki), Patryk Krasiński, Dawid Szczeciński (80' Dawid Baranowski). Trener: Przemysław Majchrzak.

daniel Małecki

Ligowa wygrana, to nie jedyna rzecz z jakiej tego dnia cieszyli się kibice SKP. Po kilkuletniej przerwie do gry wrócił napastnik Daniel Małecki (na zdjęciu powyżej), król strzelców A klasy w barwach SKP w sezonie 2010/2011.

Kolejne spotkanie biało-niebiescy zagrają u siebie 19 maja o godz. 16:00 (boisko boczne SOSiR). Rywalem będzie Celuloza Kostrzyn.

Komplet wyników na stronie skpslubice.futbolowo.pl.