Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
511 schodów, 24 piętra, 80 metrów wysokości – takie wyzwanie czek na śmiałków, którzy zdecydują się wystartować w Oderturmlauf, czyli biegu na szczyt Oderturmu. Organizatorzy właśnie ogłosili szczegóły imprezy, która odbędzie się w czerwcu. Można już sobie rezerwować termin.

Oderturmlauf

Bieg odbędzie się już po raz 18. Tradycyjnie jego organizatorem są Dyrekcja Policji Federalnej z Berlina oraz Miejski Związek Sportowy we Frankfurcie. Wsparcie udzielają: Oderturm, Sparkasse Oder-Spree, Stadtwerke Frankfurt, Holzinger-Sport i CleverFit.

Na czym polegają zawody? To proste. Należy jak najszybciej wbiec po schodach na szczyt Oderturmu, najwyższego budynku w okolicy, z którego roztacza się wspaniały widok na całą dolinę Odry.

Wpisowe kosztuje 5 euro. Warto zrobić to jak najszybciej, bo dla pierwszych 30 zarejestrowanych osób organizatorzy przewidzieli upominki – bony na zakupy w Holzinger-Sport. Oprócz zwycięzców w kategorii open, przewidziano także osobną rywalizację w pięciu kategoriach wiekowych, oczywiście z podziałem na płeć.

Impreza odbędzie się 16 czerwca o godz. 10:00. Przewidywany termin zakończenia - godz. 14.30.

Zapisy i regulamin dostępne są na stronie www.stoppuhr.net.

A na imprezie było rok temu - KLIKNIJ
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.