Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Po dwutygodniowej przerwie zawodnicy FSL Aktywnych dla Powiatu wrócili do rozgrywek w III lidze tenisa stołowego. I poszło im całkiem dobrze: zwyciężyli w pojedynku z Jofrakudą II Świebodzin i awansowali o jedno oczko w ligowej tabeli.

FSL aktywni_swiebodzin

FSL Aktywni Słubice „na plusie” zakończyli rundę jesienną. W 11 spotkaniach zanotowali 6 zwycięstw, 4 porażki i 1 remis. I znalazło to odzwierciedlenie w ligowej tabeli - na 12 drużyn zajęli 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Runda rewanżowa nie zaczęła się dobrze. 26 stycznia słubiczanie przegrali z ekipą KS Kijowianka Kije 10:8. W kolejnym meczu, 8 lutego, ich przeciwnikami była Jofrakuda II Świebodzin. Rywale zajmowali 12 miejsce w tabeli, tak więc ekipa ze Słubic szykowała się na zwycięstwo. I tak się stało.

Mamy to..... raczej zgodnie z planem pokonaliśmy naszych kolegów z drugiej drużyny Jofrakuda Świebodzin 10:3 – relacjonuje Rober Tomczak. Słubiczanie dzięki ostatniemu zwycięstwu przesunęli się na 6 miejsce.

Kolejne spotkanie już niedługo – 16 lutego FSL Aktywni zagrają u siebie z UKS Witniczaninem Witnica, którzy są tuż przed nimi w ligowej tabeli. Początek spotkania o godz. 17:30 w sali  Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 1. Zapraszamy do kibicowania!
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.