W Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy „Między okiem a wyobraźnią”, podsumowującej rok pracy uczestników Pracowni Plastycznej Galerii OKNO. Na ekspozycji zaprezentowano kilkadziesiąt prac dzieci i młodzieży, które przez ostatnie miesiące rozwijały swoje umiejętności, wyobraźnię i wrażliwość artystyczną.
Podczas wydarzenia nie zabrakło dyplomów, wzruszeń i podziękowań dla młodych twórców oraz ich rodziców. Wśród gości była także burmistrzyni Słubic Marzena Słodownik, która podkreślała wysoki poziom oraz różnorodność prezentowanych prac i była pod wrażeniem talentu młodych artystów. Zamiast tradycyjnych medali uczestnicy otrzymali symboliczne pryzmaty, mające przypominać o różnorodności spojrzeń i nieograniczonych możliwościach wyobraźni.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.