Słubicki Miejski Ośrodek Kultury ogłosił, że na Miejskim Święcie Hanzy zagra DJ Emes. To właśnie on rozgrzeje publiczność przed koncertem Modelek.
Artysta od lat związany jest z klubową i eventową sceną muzyczną. Występował zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. podczas wyjazdów Zero Gravity i SnowShow. Na scenie współpracował także z muzykami, takimi jak Kasia Malenda, Baron z programu „The Voice of Poland”, Mr. DrumR, Tommy Moe Drums czy MJ Sax.
Na swoim koncie ma również współpracę z raperami, wśród których są m.in. Smolasty, Tede, Bober, Francuz Mordo czy Buffel.
DJ Emes wystąpi 4 lipca podczas Miejskiego Święta Hanzy w Słubicach.
Pełen harmonogram koncertów dostępny jest TUTAJ.