Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Konkurs plastyczny

Kto chętny spróbować swoich sił w konkursie plastycznym? Stowarzyszenie Przystań zaprasza do dzieci do rysowania i malowania pod hasłem „Twój sposób na zdrowe i wesołe życie”. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody.

Konkurs przeznaczony jest dla najmłodszych mieszkańców gminy Słubice – przedszkolaków oraz uczniów klas I-III oraz IV-VI.

Jakie są najważniejsze cele? - Przede wszystkim popularyzacja zdrowego trybu życia i wiedzy na temat uzależnień, a także uświadamianie dzieci o występujących zagrożeniach – tłumaczy Robert Tomczak ze stowarzyszenia.

Technika wykonania pracy jest dowolna. Najważniejsze, aby była samodzielna i mieściła się na formacie A4 lub A3. Praca ma przedstawiać dowolną interpretację konkursowego hasła, czyli sposobu na zdrowe i wesołe życie.

Nadesłane prace oceni jury, które wytypuje po 6 osób z każdej kategorii wiekowej, którym zostaną przyznane miejsca od 1 do 6. Czekają na nich nagrody rzeczowe i dyplomy.

Termin nadsyłania prac mija 30 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone 10 grudnia.

Szczegółowe zasady konkursu dostępne są w poniższym regulaminie.

POBIERZ REGULAMIN

Honorowy patronat nad konkursem objęli burmistrz Mariusz Olejniczak oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Portal Słubice24.pl jest patronem medialnym.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.