Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
transVOCALE

Wielkimi krokami zbliża się 17. edycja Europejskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej transVOCALE. Dzięki współpracy ze Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury, dla czytelników portalu Słubice24 mamy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki.

Do zdobycia są dwa pojedyncze karnety na WSZYSTKIE sobotnie koncerty w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Tego dnia na scenie wystąpią: Natalia Iwaniec, Igor Herbut i zespół Cheap Tobacco.

Natalia Iwaniec (godz. 19:00)

Natalia Iwaniec

Zielonogórzanka, wokalistka, podróżniczka i nauczycielka języka angielskiego, absolwentka szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i fagotu. Od najmłodszych lat związana z Zielonogórskim studiem piosenki Erato. Uczestniczka wielu festiwali (Festiwal Anny German, Festiwal Piosenki Rosyjskiej), konkursów piosenki aktorskiej oraz talent show (Bitwa Na Głosy, The Voice of Poland). Jej koncert jest mieszanką poetyckiej wrażliwości z akustycznym brzmieniem okraszonym elementami folku i subtelnej elektroniki. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą, na której zadebiutuje również jako współautorka tekstów.

Igor Herbut (godz. 20:30)

Igor Herbut

Artysta tak zaprasza na swój występ. Pewnego wieczoru, najbliższa mi osoba, zwracając się do mnie, powiedziała: jeśli czujesz brak czegoś, brak sceny czy, jak mówisz, tęsknisz za bliskim spotkaniem ze słuchaczem – i z samym sobą przez muzykę – to zrób coś takiego… zagraj koncerty w małych miejscach, z utworami ważnymi dla ciebie, intymnymi, takimi, które kochasz najbardziej, które pisałeś po ważnych sytuacjach w twoim życiu. Dla ludzi, którzy chcą to poczuć. To będzie dla mnie duże wyzwanie… Dla was pewnie tez. Nie mogę obiecać, że takie godzinne spotkanie naszpikowane moimi emocjami, intymnością i liryką was nie zawiedzie i nie znudzi, ale obiecuję, że dam z siebie wszystko.

Cheap Tobacco (godz. 21:30)

Cheap Tobacco

Cheap Tobacco to banda wrażliwców, którzy śmiało mówią o tym co czują, co ich boli i co cieszy. To mocne współczesne brzmienie rockowe pokolenia 30-latków połączone z charyzmatycznym głosem Natalii Kwiatkowskiej, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Od 2010 roku, w którym powstał zespół, grany materiał jest w pełni autorski, tworzony z kompozycji Roberta Kapkowskiego, Michała Bigulaka, Bartka Kołodziejskiego i wokalistki, a zarazem autorki tekstów, Natalii Kwiatkowskiej. Tak mówią o swojej muzyce: to powrót do brzmień, na których się wychowywaliśmy, które w pewien sposób nas ukształtowały, jednak przefiltrowanych przez nasze doświadczenia muzyczne i życiowe.

Konkurs odbywa się na naszym profilu na Facebooku – KLIKNIJ.

---

Cały program dostępny jest na stronie www.transvocale.eu. Bilety są do nabycia w siedzibie SMOK lub na stronie transvocale.eu/kup-bilet.

Portal Słubice24 jest patronem medialnym festiwalu transVOCALE.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.