Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Cyrk Astoria w Słubicach

Już w najbliższy weekend do Słubic przyjedzie Cyrk Astoria. Na wszystkich chętnych przygotowano moc atrakcji – pokazy akrobatyczne, kącik magii, zabawy minionków, występy klaunów i wiele innych. Co ważne – bez udziału zwierząt.

Atrakcje

Jedną z atrakcji będzie show akrobatyczne wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”. Latynoski pokaz hula-hop zaprezentuje Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana cyrkowej publiczności w Polsce artystka Alina.

Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis - najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Fani znanego i lubianego programu „Mam Talent!” też powinni być zadowoleni. Program artystyczny współtworzą uczestnicy właśnie tego telewizyjnego show.

- Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do naszego kolorowego namiotu – przekonują cyrkowcy.

Program bez zwierząt

Co jeszcze w programie? - Zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Całość poprowadzi ceniony konferansjer Wiesław Jaśkowski – informują organizatorzy.

Co ważne, w Cyrku Astoria artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Gdzie i kiedy

Spektakle Cyrku Astoria odbędą się 25 września (sobota) o godz. 13:00 i 15:00. Miejsce: plac przed Urzędem Miejskim w Słubicach (ul. Akademicka).

Bilety

Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Cyrk nie prowadzi rezerwacji online. Dzieci do lat 2 - wstęp bezpłatny. Bilety już od 30 zł. Szczegółowy cennik dostępny będzie w kasie cyrku. Przy wejściu należy mieć ze sobą maseczkę ochronną.

---

Więcej informacji na profilu cyrk na FB - www.facebook.com/CyrkAstoria.

Cyrk Astoria

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.