Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wieczór Uwielbienia

Muzyczna uczta połączona z religijnym doznaniami – tak było na Wieczorze Uwielbienia zorganizowanym przez parafię pw. NMP Królowej Polski w Słubicach. Lokalni artyści zaprosili mieszkańców do kościoła, aby wspólnie z nimi modlić się i śpiewać. 

Termin wydarzenia nie był przypadkowy. 3 czerwca wypadała w tym roku uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli tzw. Boże Ciało. I to właśnie tego dnia w całej Polsce były organizowane wieczory pod hasłem „Jednego serca, jednego ducha”.

Nie inaczej było w Słubicach, gdzie do wspólnego „uwielbienia” lokalni artyści zaprosili mieszkańców. O oprawę muzyczną zadbali: Andrzej Żełdok, Roman Boryczka, Bartek Pietsch i Tomasz Jakuszewicz. Natomiast swoim śpiewem oczarowały: Monika Jakuszewicz, Weronika Chrostowska, Ela Samosiuk, Marta Boryń oraz Paulina Zaremba. Nad realizacją występu czuwał Piotr Tamborski ze Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Niebawem na stronie parafii ukaże się materiał wideo zarejestrowany podczas koncertu, a my zapraszamy tymczasem do obejrzenia fotorelacji udostępnionej przez organizatorów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 jkn51 2021-06-10 11:13
Kolejne "ogłoszenia parafialne" parafii katolickiej. A przepraszam co u prawosławnych ? Ewangelików, protestantów , kalwinów itp za Odrą . A co w gminie żydowskiej ? A co u ateistów ? Wiem wiem , Polska to katolicki kraj. Katolickie korzenie , katolicka tradycja. Tylko , że się już tyle nazbierało w tym szambie , że przez wszystkie dziury się smród i g..o wylewa i już nic nie pomoże . Będzie tylko gorzej. Z mojego punktu widzenia zdrowiej dla ludzkich umysłów.
#2 Redakcja Słubice24.pl 2021-06-10 13:58
@jkn51

Wystarczy uruchomić wyszukiwarkę i bez problemu znajdziesz na naszej stronie artykuły traktujące o wydarzeniach związanych ze wspomnianymi przez Ciebie wyznaniami. Linki znajdziesz poniżej.

Jesteśmy w kontakcie z przedstawicielami różnych parafii i kościołów, którzy informują nas o odbywających się wydarzeniach czy świętach. Siłą rzeczy najwięcej jest informacji o charakterze katolickim, co wynika m.in. z powodów, które podałeś.

Zawsze zachęcamy do współpracy i jeśli ktoś organizuje ciekawe wydarzenie, jak np. wspomniany koncert, to wystarczy się do nas zgłosić i chętnie o nim napiszemy, czy zrobimy relację.

Pozdrawiamy!

www.slubice24.pl/szukaj?searchword=prawos%C5%82&ordering=newest&searchphrase=all

www.slubice24.pl/szukaj?searchword=ewangelic&ordering=newest&searchphrase=all&limit=100

www.slubice24.pl/szukaj?searchword=protestan&ordering=newest&searchphrase=all&limit=100

www.slubice24.pl/szukaj?searchword=%C5%BCydow&ordering=newest&searchphrase=all&limit=100

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.