Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Biblioteka w Słubicach

W związku z obostrzeniami, które weszły w życie 15 marca, od tego dnia do odwołania będzie zamknięta Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach. W tym wszystkim jest i dobra wiadomość dla miłośników czytania – nadal będzie można zamawiać książki.

Województwo lubuskie od 15 marca zostało objęte dodatkowymi obostrzeniami (ZOBACZ). Z tego powodu zasady funkcjonowania zmieniła także słubicka biblioteka. Czytelnicy nie mogą co prawda osobiście odwiedzić jej gościnnych progów, ale nie oznacza to, że muszą rezygnować z wypożyczania książek.

W jaki sposób zamówić coś do czytania? Możliwości są trzy.

  1. Dzwoniąc pod nr tel. tel. 95 758 23 72.
  2. Pisząc na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (oddział dla dzieci) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (oddział dla dorosłych).
  3. Rezerwując książkę poprzez e-katalog dostępny na stronie internetowej biblioteki - www.biblioteka.slubice.pl.

Zamówione książki będzie można odebrać przed siedzibą biblioteki po wcześniejszym ustaleniu terminu od pon. do pt. w godz. 9-15.

A co ze zwrotami? Książki można zwracać wyłącznie poprzez wrzutnię znajdującą się przed biblioteką (ZOBACZ).

W ten sposób biblioteka będzie działać od 15 marca do odwołania.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.