Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pro Arte

PRO ARTE to cykl artystycznych konkursów organizowanych od lat przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze. Młodzi artyści z naszego powiatu nie raz odnosili sukcesy na szczeblu wojewódzkim, dziś informujemy o kolejnych!

Za nami finał wojewódzki Lubuskiego Konkursu Plastycznego, który odbył się - jak co roku - w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE. Finał, tym razem w formule online ze względu na pandemię, zaplanowano 16 grudnia.

Wśród nagrodzonych przez radę artystyczną konkursu znaleźli się młodzi artyści ze Słubic, szlifujący swój talent w Galerii OKNO działającej w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury oraz Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej.

Kim są laureaci? W I kategorii wiekowej 10-12 lat I miejsce i nagrodę publiczności zdobyła Kinga Węsiora (SMOK), a w II kategorii wiekowej 13-15 lat na I miejscu znalazła się Julia Niewiadomska (SNOSM).

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Stanisław Łukaszewicz (SMOK), Julia Horoszkiewicz (SMOK), Michał Timofiejczyk (SNOSM), Marta Wilińska (SMOK).

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Gallus Anonymus 2021-01-01 22:29
Dobra "powiatowa" twórczość!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.