Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kalendarz Galerii Okno

Już jest – kalendarz Galerii Okno na 2021 rok. W środku, jak zawsze, znajdziecie niebanalne zdjęcia, której zrobiła grupa AKFA, czyli Autorska Komórka Fotografii Artystycznej. Co zrobić, aby otrzymać własny egzemplarz? 

W tym roku kalendarz poświęcony jest Hospicjum Domowemu Św. Wincentego a Paulo w Słubicach. Zysk z dystrybucji kalendarza zostanie przekazany właśnie do tej placówki.

- Zapraszamy do wspierania hospicjum i zasilania go datkami – zachęcają autorzy kalendarza. A są nimi, jak co roku, członkowie grupy AKFA, która działa właśnie przy Galerii Okno mieszczącej się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

- Nasz kalendarz w tym roku ma szczególne przesłanie. Cieszymy się, że pomimo trudności związanych z pandemią udało się go zrealizować. Dzielimy się w nim fotograficzną refleksją dotyczącą kondycji naszej planety – opowiadają autorzy. Jak sami zdradzają, przy wykonywaniu biało-czarnych zdjęć przyświecały im słowa Owidiusza: „Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i przewiduj skutki”.

Aby zdobyć kalendarz należy przekazać dobrowolny datek na rzecz hospicjum. Można to zrobić wrzucając pieniądze do puszki lub wpłacając je na specjalne konto bankowe - 71 8369 0008 0069 6245 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, oddział Słubice). Odbiór kalendarzy w siedzibie SMOK przy ul. 1 Maja.

Należy się jednak śpieszyć – liczba egzemplarzy jest ograniczona.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.