Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Galeria Okno działająca przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza na wystawę „Ujawnione z mroku, ukryte w świetle”. Będzie okazja zobaczyć efekty projektu fotograficznego „Zodiak” oraz autorskie realizacje członków grupy AKFA.

kalendarz zodiak
Anna Panek-Kusz prezentuje kalendarz

AKFA to Amatorska Komórka Fotografii Artystycznej, działająca przy galerii grupa pasjonatów, którzy zajmują się szeroko pojętą fotografią. O ich twórczości i sukcesach mieliśmy okazję pisać już nie jeden raz.

Tym razem artyści zajęli się tematem zodiakalnych znaków, a wymagania, które przed nimi postawiono to minimalizm rekwizytów i fotografowanie w kontrze, czyli pod światło.

Zdjęcia trafiły do kalendarza, który przedstawia wspominane znaki zodiaku. Szersza publiczność miała możliwość zapoznać się z nim już podczas finału WOŚP w Słubicach. Jeden wyjątkowy egzemplarz – na specjalnym papierze i z autografami członków grupy – został wystawiony na licytację.

Kolejna okazja będzie już 17 stycznia podczas wernisażu, który zaplanowano o godz. 18:00, oczywiście w siedzibie Galerii Okno (SMOK, II piętro).

Chętni będą mogli nie tylko obejrzeć powstałe zdjęcia, ale i otrzymać ozdobiony nimi kalendarz. Wystarczy wrzucić datek do puszki wolontariuszy z Hospicjum Domowego Św. Wincentego a Paulo w Słubicach.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.