Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
szarik

Słubickie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt „Szarik” prosi o wsparcie w ratowaniu bezdomnych zwierząt i otwarte serca. Brakuje domów, miejsc w kociarence, karmy, pieniędzy na leczenie i rąk do pomocy. Zobacz, jak możesz pomóc.

- Sytuacja jest trudna. Sytuacja w Szariku. Jeśli chcecie im pomóc – a to oznacza pomoc nam, kotkom, to adopcje muszą ruszyć. Kociarenka jest zatkana, tymczasy ledwo zipią, być może niedługo się skończą i nawet nie ma tych biedaków dokąd zabrać. Mamy dużo dwupaków, dużo kotków na dokocenie, mamy małe i dorosłe i tylko domów nie mamy – czytamy na profilu stowarzyszenia na Facebooku.

Słubicki „Szarik” od lat pomaga zwierzętom w potrzebie, w tym zajmuje się ich leczeniem. Obecnie ma pod opieką ponad 30 kotów – 10 po pilnych zabiegach okulistycznych, które są bardzo kosztowne. Wspiera też bezdomne psy. Bez pomocy wolontariuszy „Szarika” wiele zwierząt straciłoby życie, a część z nich byłaby kalekami. To wyjątkowo oddane osoby, szczerze kochające zwierzęta, które potrzebują pilnego wsparcia.

Każda wpłata na rzecz stowarzyszenia będzie dużą pomocą, bo obecnie wolontariuszom brakuje dosłownie wszystkiego. Na dworze jest coraz zimniej, więc sytuacja tym bardziej staje się trudna.

Dlatego zachęcamy do wsparcia zbiórki na portalu RatujemyZwierzaki.pl. Wpłat można dokonywać pod linkiem: www.ratujemyzwierzaki.pl/szarikowemaluchy. Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota.

- Nie zmienimy całego świata nie uratujemy wszystkich kotów - ale tym, które już są u nas - możemy odmienić całe życie. Mamy mnóstwo maluchów. Wszystkie potrzebują domów, miłości i troski. Są zdrowe, wesołe i śliczne. Uratuj – adoptuj – proszą wolontariusze stowarzyszenia.

Chętne osoby, które chciałyby zaadoptować zwierzęta, dać im dom tymczasowy lub po prostu pomóc w działaniu stowarzyszenia, mogą pisać wiadomości na stronie Słubickiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt „Szarik” – KLIKNIJ – lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poniżej przedstawiamy zdjęcia niektórych zwierząt czekających na nowy dom, udostępnione przez stowarzyszenie “Szarik”. Te czworonogi zasługują na miłość i opiekę.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Niwax 2023-11-30 19:44
U mnie miały zapewniony dom, aż dwa. Były kochane i znała mnie cała rodzinka.. Dwa miesiące zapewniałam dom całej szóstce. Zabraliście wszystkie do Niemiec!!! Nie przejmując się tym co ja czuję. Czyżby już w Niemczech nie potrzebowali naszych kotów ?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.