Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Komunikacja miejska

Ważny komunikat dla osób korzystających z komunikacji miejskiej na terenie Słubic. Przystanek przy markecie Intermache będzie wyłączany z trasy autobusów, gdy w Słubicach będą pojawiać się korki.

Na stronie gminy Słubice pojawiło się wyjaśnienie przyczyn takiej decyzji.

- Ze względu na pojawiające się problemy z wyjazdami autobusów komunikacji miejskiej z przystanku znajdującego się przy Intermarche, które powstają w trakcie wzmożonego ruchu na słubickich drogach, organizator komunikacji miejskiej prosi mieszkańców o korzystanie z przystanku położonego przy ul. Konopnickiej. Przystanek na zatoce parkingowej przy sklepie Intermarche będzie czasowo wyłączany z rozkładu jazdy – wtedy, kiedy w Słubicach będą pojawiały się korki - poinformowała gmina.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Dr. Sommer 2023-11-15 14:26
Ciekaw jestem, co słynne władze Słubic jeszcze wymyślą, żeby zmniejszyć korki...nakaz używania klaksonu? W końcu w Bangladeszu to jakoś działa. Trzymam kciuki!
#2 Alojzystarszy 2023-11-15 18:08
Może niech jeszcze wypłacą sobie kolejne nagrody za tak brawurowe pomysły? W okolicznych gminach taka moda- wypłacać sobie nagrody za zajmowanie miejsca za biurkiem i grzanie fotela. :lol:
Jeśli już Banlgadesz mamy brać za wzór to w ramach walki z korkami zrezygnujmy z ograniczeń prędkości i ze świateł drogowych. :P
#3 nosaamos 2023-11-23 12:32
Tranzyt transportu towarowego byłoby lepiej ograniczyć do tranzytu przez centrum miasta. Przez 25 lat problem nie został rozwiązany.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.