Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
XI Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum oraz gmina Słubice zapraszają na XI Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 21 listopada o godz. 17:00 w Sali konferencyjnej Collegium Polonicum w Słubicach.

Czym jest forum? - To coroczne spotkanie dla lokalnych organizacji pozarządowych promujących społeczność Słubic i wspierających ją, a także okazja do poznania osób z innych organizacji, nawiązania cennych kontaktów i wymiany doświadczeń – zapowiada Marta Stachowska, jedna z organizatorek.

Podczas tegorocznego forum będzie można poznać organizacje działające na terenie gminy Słubice oraz podyskutować na temat współpracy między nimi a władzami lokalnymi. Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę na temat pisania projektów i ich rozliczania.

Ważnym punktem programu będzie rozmowa o Programie Współpracy Gminy Słubice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2024-2027.

Kontakt i zapisy: Marta Stachowska, tel. 603 112 487, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin zgłoszeń mija 17 listopada.

program forum 2023

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.