Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To wyjątkowo dobry moment na zakup nowych okien. OKNOPLAST przygotował dla swoich klientów zimową promocję i niezwykle atrakcyjne rabaty. W ramach promocji zimowej do 31 grudnia okna będzie można nabyć z rabatem nawet do 32%.

oknoplast
Dodatkowo, dla wszystkich, którzy zamówią okna do 31 grudnia i zdecydują się na ich odbiór w okresie styczeń-marzec 2011, gwarantowany jest dodatkowy rabat w wysokości 8%!

Własny, ładny dom zapewniający nam spokój i bezpieczeństwo, to marzenie większości z nas. Często jednak niektórzy sięgają po tańsze rozwiązania, niejednokrotnie technologicznie i jakościowo gorsze. Już tak nie musi być!

oknoTeraz, dzięki zimowej promocji OKNOPLAST, Twój dom możesz wyposażyć w najwyższej jakości okna w bardzo atrakcyjnej cenie. Kupując w OKNOPLAST zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi i doradztwa na najwyższym poziomie. Co ważne, odbiór zamówionych teraz okien przewidziany jest na okres styczeń-marzec 2011 roku, tak by z pracami remontowo-budowlanymi w domu można było ruszyć już po zimie.

Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu na wybór okien w późniejszym terminie, ale przede wszystkim przyniesie znaczne korzyści dla domowego budżetu.

Gdy zimno i wieje, każdy marzy o przytulnym domu. By w mroźne, zimowe dni można było cieszyć się ciepłem oraz niskimi rachunkami za ogrzewanie warto zadbać o właściwą stolarkę okienną. Tym bardziej teraz warto skorzystać z zimowej promocji i zakupić w korzystnej cenie nowość oferowaną przez OKNOPLAST – okno Platinium Evolution².

Łączy ono zaawansowane, energooszczędne rozwiązania funkcjonalne z niepowtarzalną, elegancką stylistyką. Unikalność okna zawiera się w niezwykłej formie skrzydła, zaokrąglonej do wewnątrz, zastrzeżonej patentem, będącej autorskim projektem OKNOPLAST.

Sześciokomorowy system najwyższej klasy profili „A”, znacznie poprawia właściwości cieplne i to aż o 30%. Okno posiada pakiet trzyszybowy, o szerokości 36 mm i współczynniku przenikalności cieplnej Ug=0,7, z dwoma komorami wypełnionymi argonem. Pozwala to na osiągnięcie współczynnika izolacyjności cieplnej dla całego okna na poziomie Uw=1,0. W oknie można zastosować Termoramkę ze stali szlachetnej, która ogranicza zjawisko roszenia szyb oraz pozwala na oszczędność energii nawet do 10%. W opcji z Termoramka i szybą o współczynniku U=0,6 współczynnik całego okna obniża się do poziomu Uw=0,9.

Dodatkową możliwością podkreślenia estetyki Platinium Evolution² jest wyposażenie go w niewidoczne zawiasy lnvisso, które zapewniają większą szczelność, izolacyjność oraz łatwość utrzymania okna w czystości. Okno dostępne jest w szerokiej palecie kolorów, w tym drewnopodobnych. Warto dodać, że wyjątkowe właściwości Platinium Evolution², zostały nagrodzone Godłem Teraz Polska, jak również Złotymi Medalami podczas Międzynarodowych Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz w Szczecinie oraz podczas Podkarpackich Targów Budownictwa w Rzeszowie.

oknoplast2
Informacje na temat produktów oraz szczegóły obowiązujących promocji można uzyskać w dowolnym salonie firmy na terenie całej Polski lub pod numerem infolinii 801 14 00 00.

Sklep firmy w Słubicach
ul. Wojska Polskiego 20
tel. 95 752 58 26
www.oknoplast.com.pl

[artykuł reklamowy]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 irek1206 2010-12-07 19:56
Rabaty wielkie jak komin Batorego a EFEKT KONCOWY mizerny cena jak w Eko Dom bez żadnych promocji nie ma to jak szukac naiwnych przed koncem roku .... :lol:

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.