Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zapraszamy do obejrzenia debaty wyborczej jaka odbyła się 1 grudnia w Collegium Polonicum w Słubicach w związku w II turą głosowania w wyborach na burmistrza Słubic. Organizatorem debaty było stowarzyszenie "Twój Glos".

Materiał został zarejestrowany i udostępniony przez telewizję HTS Słubice - www.slubice.tv.
 

W razie problemów z odtworzeniem materiału podajemy link bezpośredni do klipu wideo.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 jurand 2010-12-03 16:45
wizjoner...wizjoner..wizjoner, czasami wręcz iluzjonista.... on wierzy...wierzy..wierzy..wierz ył ale ten któremu wierzył nie dotrzymał obietnicy...ale złożył ją ponownie wiec znowu mu wierzy...co on wygaduje! porażka. jak można przegrac debatę w której nie ma kontrkandydata??? no Ryszard pokazał, że można!
#2 SBCHorda 2010-12-03 17:13
Bardzo udana debata... Mimo, że gospodarz był sam, bez swojego kontrkandydata to uważam, że wypadł bardzo dobrze!!!
Ciężko jest samemu prowadzić debatę na której powinno być 2-ch kandydatów. Ale myślę, że to WŁAŚNIE Ryszard Bodziacki jest tym któremu należy się urząd Burmistrza i pełnienie tej funkcji przez kolejne lata...

Każdy ma swoje wizje pan Tomasz C. także - te jego też wizje które nie mają odzwierciedlenia i raczej nie ujrzą światła dziennego i nigdy nie będą zrealizowane. I co nawet Twój kandydat się nie pojawił. To w moim świetle nie stawia go w dobrym punkcie widzenia. Wolałbym osobiście żeby zjawiła się 2-ka kandydatów niż jeden.

Brawo Panie Bodziacki !!!
#3 jurand 2010-12-03 19:16
Mój kandydat był w tym czasie w Rybocicach na umówionym tydzień wcześniej spotkaniu, a twój chłopina zrobił powtórke z rozrywki- powiedział to samo co na poprzedniej debacie. Na żadne z pytań nie odpowiedział. Powiedział co wiedział coś trzy po trzy, na Pytanie Pana Ariela Pawelczyka nie odpowiedział wogóle posłuchaj pytanie i posłuchaj tego co powiedział rysiek- nie odpowiedział na pytanie. Czyli albo nie umie słuchać ze zrozumieniem albo nie chce słyszeć. Miga się i tyle. Pod koniec kampanii użył tanich brzydkich chwytów a to mu dorzuca minusów a nie plusów. Jak dla mnie czas jego kadencji dobiegł końca i kolejna nie powinna się zacząć. A wy- cały ten jego sztab, te powynajmowane chłopaki do plakatów te dzieci do ulotek....DO DOMU!
#4 obserwator 2010-12-03 20:23
ciekawa jestem czy sztaby lub komisarz rozliczy nadętą kampaniię P.Bodziackiego, która już dawno przekroczya ustalony przepisami prawa limit.Bililbordy, coraz to nowsze,plakaty,, ulotki nie mówiąc o gazetkach subickich, gdzie tylko za nasze pieniądze króluje P.bodziacki. Rano wychodze do miasta i tylko Bodziacki, skrecam w ulicę widzę pot i ypie na mnie odrapanymi oczyma.Wsiadam do samochodu na supach nowe plakaty bodziackiegi i zxnowu na mnie patrzy.Po obierdzie wączam telewizję subickją i znowu bodziacki co zrobi , co chcew zrobić i co będzie robi. nawet relacja z jubileuszu 50 lervia par mażeńskich pokazuje jubikatów od tyu a Pan bodziacki wrtęcza mewdale i kamera skupiona na nim.Wieczorem ide do wiezowca na kawę urodzinową do koleżanki w parku feta z Bodziackim , przemykam szybko bo już nie mam siy jak duch ten Bodziacki za mną, przede mną. Jerszcze nie kończę kawy a tu pukanie do rzwi koleżanki. Kto ? Bodziacki z R.potorskim I P.Chustecką proszą o glos na jedynie susznego -
#5 obserwator 2010-12-03 20:30
Msatko śwsęta - zastanawiam się czy jak wróce do domu i otworzę lodówkę czy znowu nie zobaczę bilborda czy plakatu. Dobrze ,że już za chwilę cisza wyborcza i 5 grudnia wybory bo chyba bym nie mogla dalej chodzić po tych ulicach. Idę i gosuję Trzeba too także zmienić. Myślę, że nie po bilbordach plakatach i rozdętej kampanii wyborcy ocenią - po czynach i osiągnięciach należy oceniać. Myslę, że tak 5 grudnia się stanie. Czas to zmienić.
#6 Ryszard Bodziacki 2010-12-03 22:07
Dziękuję wszystkim tym, którzy byli przy mnie przez ostatnie tygodnie, pomagając mi i wspierając mnie. Dziękuję mieszkańcom naszej gminy, którzy pomimo licznie rozpowszechnianych i tworzonych w niegodnym stylu materiałów przeciwko mnie, przyjmowali mnie z życzliwością, dodając mi wiary w to, że nie jest łatwo manipulować ich opinią. W ostatnich dniach spotkałem się z wieloma mieszkańcami. Nie do wszystkich trafiłem, za co przepraszam. Spotkania te jednak pokazały, że znaczna część słubiczan popiera moją wizję rozwoju naszego ukochanego miasta i gminy. Dziękuję za wszystkie uwagi oraz ciepłe słowa.
Chciałbym również podkreślić, że moja kampania wyborcza była jawna, a moje materiały wyborcze podpisywałem z imienia i nazwiska. Odcinam się od wszelkich anonimów, które trafiały do mieszkańców. Dziękując raz jeszcze, zachęcam do udziału w II turze wyborów 5 grudnia 2010 r. RAZEM DLA SŁUBIC ZROBIMY WIĘCEJ!
Pozdrawiam
Ryszard Bodziacki
#7 jurand 2010-12-03 22:15
www.youtube.com/watch?v=0gkxkf_KXu4

z pozdrfowieniami od juranda nutka dla ucha na sen .... to pasuje do was jak ulał ryśki
#8 jurand 2010-12-03 22:19
Panie Rysiu prosze położyć się spać i nie przeszkadzać nam tu w kłótni polityczno wychowawczej. my tu na forum kryjemy sie pod pseudonimami, pod szyldzikami, atakujemy z ukrycia nie jawnie, tak troszke marginalne sztuczki stosując, a Pan nam tu z takim oficjalem wyskakuje...eeeej popsułeś zabawe...ide spać nara! A miało być tak pięknie, a Ty nie! no wziął i sie wyłamał no..a to nie dobry eh:P

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.