Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Basia Dec

W listopadzie 2019 roku Barbara Dec zachorowała na COVID-19. Spędziła wiele miesięcy pod respiratorem i choroba spustoszyła jej organizm. Obecnie potrzebuje kosztownego leczenia. Możemy jej pomóc przekazując 1% podatku.

O nagłośnienie akcji pomocy dla Basi zwrócił się do naszej redakcji jej narzeczony, pan Paweł, który pochodzi ze Słubic i jest naszym stałym czytelnikiem. Historia choroby jego partnerki jest poruszająca.

- Na początku listopada Basia zachorowała na COVID, 5 listopada trafiła do szpitala, a 4 dni później już była pod respiratorem. Dopiero parę dni temu ją odłączono, ale nadal jest na innym urządzeniu wspomagającym oddychanie. Okazało się, że długotrwały pobyt w stanie krytycznym pod mechaniczną wentylacją spowodował, że bez bardzo kosztownej rehabilitacji Basi stan może nie zostać utrzymany. Zwracam się z prośbą do wszystkich: pomóżcie Basi wrócić do zdrowia – napisał w wiadomości do naszej redakcji.

Para nawiązała współpracę z Fundacją VOTUM, dzięki czemu możliwe są aż 3 kanały pomocy.

  • Przekazanie 1% podatku. Wystarczy w rozliczenia podatkowym wpisać nr KRS fundacji 0000272272 oraz dopisek (koniecznie): Barbara Dec.
  • Można wpłacić dowolną kwotę na konta bankowe fundacji - 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 – również z dopiskiem: Barbara Dec.  
  • Trzecim kanałem pomocy jest zbiórka online na stronie www.siepomaga.pl/basia-dec.

Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną spożytkowane na rehabilitację chorej kobiety.

- Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i uważajcie na siebie. Ta choroba jest straszna i może dotknąć każdego z nas – apeluje pan Paweł.

Poniżej dodatkowa grafika ze „ściągą”, jak pomagać.

Basia Dec

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.