Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Akta

Dzisiaj do naszej redakcji dotarła smutna wiadomość. 5 stycznia doszło do pobicia młodego mężczyzny poruszającego się na wózku inwalidzkim. Matka poszkodowanego złożyła już zawiadomienie na policję. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia.

Wg matki poszkodowanego, całe zdarzenie miało miejsce około godz. 14 przed Szkołą Podstawową nr 3 w Słubicach. - Kacper został zaczepiony i uderzony. Jest osobą niepełnosprawną i porusza się na wózku inwalidzkim, więc nawet nie miał możliwości ucieczki i obrony – napisała pani Jagoda w swoim apelu w mediach społecznościowych.

Znany jest już sprawca pobicia. To mieszkaniec Słubic, która ma na swoim koncie niejeden konflikt z prawem. Jego dane i zdjęcie już trafiły na policję.

– Sprawca to osoba znana policji. Matka dzisiaj złożyła zawiadomienie, prowadzimy czynności pod kątem naruszenia nietykalności cielesnej z art. 217 kodeksu karnego – przekazała naszej redakcji Agnieszka Kaczmarek, rzecznik prasowy słubickiej policji.

Policja oraz matka poszkodowanego apelują do świadków zdarzenia o zgłaszanie się na policję. Każda informacja może pomóc w ustaleniu przebiegu zajścia i przyczynić się do ukarania sprawcy.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 damcio 2022-01-07 15:55
witam
taka mała dygresja, a bardziej propozycja
nie karać chama (nie zamierzam utrzymywać bydlaka w więzieniu)
posadzić na Placu Bohaterów(pasuje do zwyrodnialca) na jakimś krzesełku, związać ręce i nogii niech każdy kto chce sobie bezkarnie poużywa (oczywiście w granicach rozsądnego wp.....lu)
gwarantuję że to będzie najlepsza kara i "resocjalizacja"
p.s.
nie jestem sadystą, jedynie realistą
pozdrawiam

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.