Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

W sobotni wieczór informowaliśmy o zatrzymaniu pijanego kierowcy, którego samochód zatrzymał się na środku ulicy Kościuszki.  Interweniowała policja, która musiała użyć siły, aby wyciągnąć mężczyznę ze środka.

Policja otrzymała zgłoszenie o całej sytuacji około godz. 19. Jak przekazali naszej redakcji świadkowie zdarzenia, od których otrzymaliśmy także nagranie wideo, kierowca osobowego Audi zatrzymał się na środku drogi. Istniało podejrzenie, że jest pijany, sprawiał wrażenie jakby… zasnął za kierownicą.

Patrol policji, którzy przybył na miejsce, musiał rozbić szybę i siłą wyciągnąć półprzytomnego mężczyznę z pojazdu. Pisaliśmy o tym na naszym profilu na Facebooku - ZOBACZ.

- Kierowcą okazał się 52-letni mieszkaniec powiatu słubickiego. Badanie wykazało, że miał 3 promile alkoholu – poinformowała Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Kierowca został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Dzisiaj usłyszał zarzuty, m.in. prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. O jego karze zdecyduje sąd.

Poniżej nagranie wideo udostępnione przez świadków zdarzenia.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.