Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Złote Gody

Rok temu plany obchodów złotych godów pokrzyżowała pandemia. Tym razem jednak udało się spotkać i 16 par odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez prezydenta RP. Uroczystość obserwowaliśmy z naszym obiektywem. 

Pary zostały zaproszone 10 września do Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Tam małżonków przyjęli włodarze Słubic. - Chylę czoła przed wami, całym swoim życiem zasłużyliście sobie na uznanie i szacunek – mówił do zgromadzonych burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak.

Jubilatom wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę. To odznaczenie państwowe dla osób, które w jednym związku małżeńskim przeżyły co najmniej 50 lat. Burmistrzowi towarzyszyli jego zastępczyni Adriana Dydyną-Marycką oraz szef rady miejskiej Grzegorz Cholewczyński, a całość poprowadziła Małgorzata Pasternak.

Pary małżeńskie otrzymały również kwiaty, pamiątkowe medale oraz kosze z prezentami. Był także słodki poczęstunek i szampan oraz akcenty muzyczne.

W trakcie uroczystości nie brakowało momentów radosnych, wspomnień i wzruszeń. Wszystkie te chwile staraliśmy się uchwycić naszym obiektywem. Zapraszamy na fotorelację.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.