Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Iga

Trwa akcja pomocy dla 3-letniej Igi Czekalskiej. Dziewczynka jest poważnie chora, dlatego wspierający ją wolontariusze nie ustają w organizacji wspierających ją wydarzeń. Tym razem festyn „Charytatywnie dla Igi” oraz wyścig wraków odbędą się w Małoszowie w gminie Sulęcin.

Pierwsza edycja tej imprezy odbyła się 21 sierpnia w Boczowie i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Frekwencja dopisała, dlatego organizatorzy – Ochotnicza Straż Pożarna w Boczowie– postanowili kontynuować misję.

Do naszej redakcji napisał Robert Kania, jeden z pomysłodawców, który poinformował, że drugą odsłonę festynu zaplanowano 18 września w miejscowości Małuszów (gmina Sulęcin). Oczywiście gwoździem programu będzie ponownie samochodowy wyścig WRAK RACE.

Ponadto na gości będą czekać dodatkowe atrakcje: dmuchańce, malowanie twarzy, farbowanie włosów, plecenie warkoczyków, a na koniec zabawa taneczna. Nie zabraknie także dobrze zaopatrzonej strefy gastronomicznej ze swojskim jadłem. Początek festynu już o godz. 8:00.

R. Kania zdradził nam również, że ma już w planach… trzecią edycję festynu. – Odbędzie się 2 października i jeśli wszystko dobrze pójdzie, będzie na niej jeszcze więcej atrakcji. Niebawem przekażemy więcej informacji na ten temat – powiedział.

Niezmiennie jednak cały dochód z każdej z imprez jest przekazywany na pomoc Idze. Więcej o chorej dziewczynce przeczytacie w naszej poprzedniej publikacji (ZOBACZ). Tam też znajdziecie informacje o tym, jak pomóc i gdzie wpłacać pieniądze.

Cały czas trwa zbiórka na stronie www.siepomaga.pl/iga

Iga

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.