Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Just English

Szkoła Językowa Just English Anna Kopko ogłasza nabór na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, które rozpoczynają się 3 września 2021.

Zajęcia będą odbywać się stacjonarnie oraz online według preferencji zainteresowanych, zajęcia indywidualne oraz w grupach 2-4 osobowych.

Oferta obejmuje: język ogólny i specjalistyczny, dla ósmoklasistów oraz maturzystów. Zajęcia dostosowane do potrzeb zainteresowanych, w tym powtórzeniowe, gramatyczne, konwersacje. Zajęcia dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich, chcących powtórzyć, utrwalić lub nadgonić materiał szkolny bądź uzupełnić braki wynikające z nauki zdalnej.

- Rozpoczynamy nabór na kursy przygotowujące do egzaminów na certyfikaty językowe oraz na egzamin bez kursu. Organizujemy egzaminy TELC z angielskiego i niemieckiego na poziomach A1-B2 – opowiada prowadząca szkołę Anna Kopko.

Dni oraz godziny zajęć są do ustalenia w czasie rozmowy lub spotkania w szkole. Kontakt tel. 608214119 oraz 501031446, szkoła mieści się przy pl. Przyjazni 18/19 (Galeria Jedynka).

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.