Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja Słubice

W jednym z domów na ul. Sosnowej w Słubicach doszło dziś do kradzieży. Złodzieje włamali się w nocy i zabrali 250 tys. zł w gotówce. Policja szuka sprawców. Za pomoc w ich schwytaniu poszkodowana rodzina wyznaczyła nagrodę – 20 tys. zł.

Do włamania doszło między godziną 1:30 a 2:00 w nocy. W środku w tym czasie przebywali domownicy, ale spali. Gdy jeden z nich schodził do toalety, zauważył złodzieja, który akurat wyskakiwał przez okno.

Wg tego co zapamiętał, kradzieży dokonał młody mężczyzna, o szczupłej budowie ciała i wysokiego wzrostu. Wezwana na miejsca policja użyła psów tropiących, które wskazały, że po włamaniu złodziej zbiegł do pobliskiego lasu, w okolice wieży Kleista. Tam czekał na niego zaparkowany samochód, który prawdopodobnie odjechał w kierunku parkingu przy cmentarzu.

Co dokładnie zginęło? Z domu skradziono gotówkę w kwocie 250 tys. zł. Śledczy skupiają się teraz na poszukiwaniu sprawców, przydatny będzie każdy monitoring i relacje ewentualnych świadków. Za przekazanie informacji, które pomogą w ujęciu przestępców właściciel okradzionego domu wyznaczył nagrodę – 20 tys. złotych.

Można dzwonić bezpośrednio do niego – tel. 604 506 550. Można też dzwonić na słubicką komendę – tel. 47 79 23 211 (oficer dyżurny). Obie strony zapewniają anonimowość.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 gallanonim z galii 2021-07-22 13:16
Jakaś ukradziona drobnica że niema się czym dzielić to i komunikat jest! A jak doszło do wielomilionowej grabieży to już nie jest kradzież !nie było dochodzenia nie było sprawy nie było nic, podzielili między siebie i siedzieli cicho!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.