Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jeans

Wraz z nadejściem letnich upałów, wszyscy pokazują więcej ciała. Spodenki jeansowe męskie cieszą się równie dużą popularnością, jak damskie. Wbrew opinii niektórych nie odbierają mężczyźnie klasy. Trzeba tylko wiedzieć, jakie szorty wybrać i z czym je nosić.

Wybór męskich krótkich spodenek w sezonie letnim jest różnorodny. W ofercie sieciówek znajdziesz szorty bawełniane, lniane i jeansowe - właśnie te są wybierane najczęściej. Przemawia za tym uniwersalność i element luzu wprowadzony z ich pomocą do każdej stylizacji.

Czy męskie szorty jeansowe możesz założyć na każde wyjście? Nie do końca, jednak sprawdzą się w wielu sytuacjach. Męskie krótkie spodenki jeansowe pasują do koszuli, jak i luźnego T-shirtu. Przejrzyj spodnie krótkie jeansowe męskie na Denley.pl, a na pewno trafisz na wymarzony model.

Jakie męskie szorty jeansowe wybrać?

Krój i długość spodenek męskich decydują o ich odbiorze przez resztę otoczenia. Spodenki kończące się w połowie uda lub wyżej pozostaw płci pięknej. W przypadku męskich szortów jedyna akceptowalna długość wynosi do kolana lub maksymalnie 5 cm nad nim. Im jesteś wyższy, tym bliżej kolana powinna kończyć się nogawka.

Możesz wybrać męskie krótkie spodenki jeansowe z mankietem lub bez. Pierwsza wersja optycznie poszerza nogi - zrezygnuj z niej, jeśli twoje należą do mocno umięśnionych. Szorty o zwykłym wykończeniu sprawdzą się u szczupłych mężczyzn, a także niskich. Mankiet ma tendencję do skracania sylwetki.

Spodenki jeansowe męskie występują w dwóch krojach: regular i slim fit. Slim lub skinny przeznaczone są wyłącznie dla chudych panów. Jeżeli do nich nie należysz, nie próbuj na siłę wciskać się w ten krój. Ograniczą swobodę ruchów, a w upale mogą nawet doprowadzić do odparzeń skóry.

W podjęciu decyzji o wyborze męskich szortów duże znaczenie ma również ich kolor. Jest to typowo letni element garderoby, więc nie musisz ograniczać się do tradycyjnych barw. Oczywiście, krótkie spodenki męskie jeansowe czarne lub granatowe będą najbardziej uniwersalne. Jednak żywsze kolory dodadzą stylizacji wyjątkowości i sprawią, że zostaniesz odebrany jako bardziej pewny siebie.

Co założyć do szortów jeansowych? Zalecane jest połączenie ich ze zwykłym T-shirtem w dowolnym, dopasowanym kolorze. Jeśli ubierasz się zazwyczaj elegancko, zestaw je z koszulą - najlepiej w wersji ze stójką lub w wakacyjne wzory.

Spodenki jeansowe męskie - kiedy ich nie nosić?

Spodnie krótkie jeansowe męskie w lato widoczne są na każdym kroku. Czy oznacza to, że akceptowane są przy każdej okazji? Jak wielu typowo letnich ubrań nie należy zakładać ich w sytuacjach formalnych, czyli:

  • Do pracy lub na spotkanie biznesowe. Nie wypada zakładać krótkich spodenek do pracy w biurze. Coraz więcej pracodawców rezygnuje ze ścisłego dress codu, jednak nadal szorty mogą być źle odebrane. Oczywiście, w dużym stopniu zależy to od twojego stanowiska. Jeżeli jesteś pracownikiem wyższego szczebla, zdecydowanie unikaj tego typu ubiorów w pracy.
  • Na uroczyste okazje. Temperatura na zewnątrz wynosi ponad 30 stopni? Nie ma to znaczenia w niektórych formalnych sytuacjach. Nawet czarne szorty jeansowe męskie nie przejdą na ślubie, w operze, filharmonii lub podczas wizyty w sądzie czy urzędzie. Pomimo upalnej pogody musisz zastosować się wtedy do społecznych standardów i założyć długie spodnie.

Spodenki jeansowe męskie są obowiązkowym elementem wielu letnich stylizacji. Pozwolą ci zachować komfort, który przy wysokich temperaturach nie jest możliwy przy długich spodniach. Możesz połączyć je z koszulą, jak i luźnym T-shirtem w zależności od okazji. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów letniej garderoby.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.