Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mobilny Punkt Szczepień

Tak jak informowaliśmy kilka dni temu, w Słubicach pojawił się Mobilny Punkt Szczepień. Specjalny kontener stanął na placu przed Urzędem Miejskim. Szczepienia przeciw COVID-19 rozpoczną się 9 czerwca. 

Przypomnijmy, o pojawieniu się punktu w Słubicach zadecydował wojewoda Władysław Dajczak. Powodem było to, że w naszej gminie szczepiło się mniej osób niż w innych rejonach województwa lubuskiego. Miejsce pod punkt udostępniła gmina Słubice.

Bardzo się cieszę, że taki punkt w Słubicach powstał i mam nadzieję, że wiele osób skorzysta z możliwości przyjęcia szczepionki. Nie mam wątpliwości, że warto się zaszczepić, bo dzięki temu szybciej będziemy mogli wracać do normalności – poinformował burmistrz Mariusz Olejniczak.

Mobilny Punkt Szczepień zacznie działać 9 czerwca. Tego dnia szczepienia będą prowadzone wyjątkowo w godz. 12-18. Od 10 czerwca punkt będzie czynny codziennie w godz. 9-19.

Medycy będą dysponować jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Zaszczepią wszystkich chętnych, którzy skończyli 18 lat.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 tomilee 2021-06-08 12:39
Będzie konieczność umówienia terminu czy szczepienia będą z "marszu"?
#2 Dr. Sommer 2021-06-08 12:39
Bardzo miło, że pod artykułem reklamowym można komentować.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.