Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Koniec weekendu na naszych drogach okazał się tragiczny. 30 maja na autostradzie A2 osobówka uderzyła w tył ciężarówki. Dwie osoby zginęły na miejscu. Na skutek wypadku droga do granicy była zablokowana przez kilka godzin.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych, krótko po godz. 19, na 2 kilometrze autostrady A2. Pasem w kierunku Świecka jechał osobowy Seat. - Z nieustalonych przyczyn auto uderzyło w tył naczepy ciężarówki – relacjonuje Ewa Murmyło ze słubickiej policji.

Osobówka podróżowały dwie osoby. – Pasażer poniósł śmieć od razu w wyniku zderzenia, natomiast kierowca, który odniósł ciężkie obrażenia, był długo reanimowany przez ratowników, niestety również nie przeżył. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało – dodaje. E. Murmyło.

Wszyscy uczestnicy wypadku nie byli mieszkańcami powiatu słubickiego. Na razie, ze względu na prowadzone czynności, policja nie podaje jeszcze ich wieku ani miejsca zamieszkania.

Na skutek wypadku droga dojazdowa do granicy została zablokowana. - Utrudnienia trwały do późnych godzin nocnych, około sześciu godzin – wyjaśnia policjantka. Zmotoryzowani byli kierowani na przejście w Słubicach, w mieście tworzyły się korki.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.