Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Patryk Siejkowski

Słubiczanie po raz kolejny pokazali wielkie serca, pomagając Kubie Szewielińskiemu w 1 dzień zebrać środki na operację i rehabilitację. Zbiórkę na kosztowne leczenie prowadzi także Patryk Siejkowski, którego umiejętności nie raz podziwialiśmy, kiedy występował z grupą tańca breakdance Light Style Crew.

Patryk Siejkowski pochodzi ze Słubic, obecnie mieszka w Słubicach. - Od 3 lat choruję czynnie, na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba ta ogranicza komfort życia, drastycznie, kilka razy dziennie biegunki, utrata masy ciała, ból i depresja, problemy z pracodawcą i częste wizyty w szpitalu - tak zaczyna opis swojej sytuacji na portalu zrzuta.pl, gdzie odbywa się zbiórka.

Dodaje, że jego choroba nie jest uleczalna. Ale można uzyskać jej remisję - jednak jest to związane z kosztownymi lekami, poradami dietetyków, prywatnymi wizytami u lekarzy. Walkę o "normalne życie" P. Siejkowski wycenia na 1700 zł miesięcznie.

Dlatego zdecydował się poprosić o pomoc. - Mimo swojej pensji i walki powoli zaczynam tracić siły i wiarę w lepsze jutro... Nigdy o nic nie prosiłem i byłem silny. Jednak tym razem to ja potrzebuję twojej pomocy. Liczę na waszą pomoc, a na pewno kiedyś będę mógł się odwdzięczyć... - tymi słowami kończy swój apel na stronie zbiórki.

Pomóc Patrykowi można dokonując wpłaty na stronie zrzutki: https://zrzutka.pl/2nxwnf

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.