Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Wracamy do tematu śmiertelnego potrącenia pieszego w Golicach. Komenda Powiatowa Policji w Słubicach prowadzi w tej sprawie postępowanie i szuka świadków zdarzenia lub osób, która mogłyby dostarczyć cennych informacji.

Przypomnijmy, 18 marca około godz. 11:25 31-letni kierowca osobowego Renaulta jechał przez Golice. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i potrącił idącego nim pieszego. 42-latek w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Pisaliśmy o tym TUTAJ. Tragedia poruszyła lokalną społeczność, a niektórzy z komentujących wskazywali na to, że kierowca wcześniej jechał w niebezpieczne sposób, na dodatek z dużą prędkością.

Dlatego policja zwraca się do wszystkich, którzy byli świadkami tej sytuacji lub posiadają ważne informacje na temat zdarzenia, np. nagrania z telefonów lub wideorejestratora samochodowego, o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Całodobowy numer telefonu, pod którym funkcjonariusze czekają na informacje, to 47 79 23 211 / 212. Można też zgłosić się bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KPP Słubice, nr tel. 47 79 23 250.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.