Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Rondo

19 lutego skrzyżowanie przy ul. Konstytucji 3 Maja zostało zamknięte ze względu na budowę ronda. Utrudnienia w ruchu miały potrwać tydzień, ale przedłużyły się. Burmistrz Mariusz Olejniczak zapowiedział, że w przyszłym tygodniu przejazd zostanie odblokowany. 

Przypomnijmy, budowa ronda to część szerszej inwestycji związanej z przebudową ul. Mieszka I (ZOBACZ). O poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu z ul. Konstytucji 3 Maja od dawna zabiegali okoliczni mieszkańcy. Wybór padł na rondo.

19 lutego skrzyżowanie zostało zamknięte (ZOBACZ), a na miejscu pojawił się ciężki sprzęt. Niestety, zapowiadane na tydzień utrudnienia przedłużyły się i trwają już blisko miesiąc.

Mieszkańcy od jakiegoś czasu dopytywali się, kiedy będzie przejezdne, ale ze strony Urzędu Miejskiego w Słubicach nie było w tej sprawie informacji. W ubiegłym tygodniu zapytaliśmy o to rzecznika prasowego, ale odpowiedzi jeszcze nie otrzymaliśmy.

Dziś głos w tej sprawie zabrał burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak, którzy poinformował, że ciężki sprzęt wrócił na skrzyżowanie i ruszyło wylewanie nawierzchni.  Przekazał też ważną dla mieszkańców informację. - Jak zadeklarował wykonawca, w przyszłym tygodniu zostanie odblokowany przejazd przez rondo – napisał w mediach społecznościowych.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 damcio 2021-03-15 19:45
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami to.........
...........jaja muszą być :lol: :D

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.