Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
szpital w Słubicach

W ostatnim tygodniach w słubickim internecie można było przeczytać o różnych sytuacjach, które działy się w słubickim szpitalu. Nagłaśniająca je Wiktoria Górkiewicz postanowiła pójść krok dalej i 6 marca organizuje otwarte spotkanie z udziałem telewizji.

Wiele z tych wątków, umieszczonych na rozmaitych forach i grupach, został usuniętych, także ze względu na kontrowersyjny sposób wypowiedzi ich autorki. W. Górkiewicz - znana mieszkańcom Słubic z organizacji m.in. marszów kobiet - nie daje jednak za wygraną i twierdzi, że ma dowody na znaczące nieprawidłowości w słubickiej lecznicy.

Ona i poszkodowane przez szpital osoby chcą o wszystkim opowiedzieć przed telewizyjnymi kamerami. Na otwarte spotkanie, które odbędzie się 6 marca na parkingu przed szpitalem (początek o godz. 15) zaproszono TVP3 Gorzów. O akcji zostali powiadomieni także dziennikarz TVN Uwaga, którzy mają pojawić się nieco później, ale jeszcze w tym miesiącu.

Z tego co przekazała naszej redakcji W. Górkiewicz, władze szpitala nie chcą brać udział w tym spotkaniu. Aktywistka zaprasza jednak przed kamery wszystkich mieszkańców, którym leży na sercu dobro słubickiego szpitala.

W. Górkiewicz na naszym forum założyła wątek pt. „Ratujmy słubicki szpital”, w którym zamierza publikować materiały na jego temat. Naszych czytelników także zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji i dzielenia się swoimi historiami z pobytu w szpitalu.

Otwórz wątek "Ratujmy słubicki szpital"

O zdanie na temat zarzutów stawianych przez W. Górkiewicz, zapytamy również nowy zarząd szpitala, jak również władze powiatu słubickiego. Do tematu będziemy wracać.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 marek67slubice 2021-03-05 14:57
Powiem tak,mam bardzo dużo zastrzeżeń do działania naszej lokalnej Służby Zdrowia,ale jak za ocenianie bierze się ktoś taki jak ta niewiasta to ręce opadają..
Chyba za dużo towaru było przyjęte w ostatnim czasie...
#2 damcio 2021-03-05 16:17
W. Górkiewicz - znana mieszkańcom Słubic z organizacji m.in. marszów kobiet
hmm ciekawa sprawa,jestem mieszkańcem Słubic od 46-ciu lat i jakoś ta osoba nie jest mi znana
ani z organizacji marszów kobiet ani z czegokolwiek innego
natomiast lansowanie własnej osoby kosztem innych osób chyba jest nie na miejscu
widać po sposobie pieniactwa i zaproszenia pseudo telewizji do udziału w tej farsie, że tej panience zależy tylko i wyłącznie na zbijaniu własnego kapitału
jakiego? odpowiedż nasuwa się sama
#3 Redakcja Słubice24.pl 2021-03-05 18:01
Aktualizacja w sprawie terminu spotkania - odbędzie się 6 marca o godz. 15 na parkingu przed szpitalem (od strony wału). Godzina może jednak ulec przesunięciu, organizatorzy będą informować na bieżąco.
#4 AniaSlub 2021-03-05 18:39
Dla mnie ta dziewczyna jest poprostu niewiarygodna. Publikuje posty na Facebooku, po czym je usuwa jak tylko pojawiają się komentarze nie po jej myśli.
Dziś pod jednym z jej udostępnionych postów odnośnie szpitala, pacjentki podziękowały personelowi za opiekę, pojawiły się pozytywne komentarze i zdjęcia z oddziału na którym leży jedna z pań... postu już nie ma.
W szpitalu pracują wspaniali ludzie, oczywiście zdarzają się wyjątki (jak wszędzie)... pracują ciężko, narażając swoje życie i zdrowie. Pozwólcie im ratować ludzi... i nie nakręcajcie tej spirali nienawiści!
#5 Gallus Anonymus 2021-03-05 21:14
Jeśli ktoś jeszcze dzisiaj używa określenia "nieprawidłowości", to nie nadaje sie do niczego.
#6 mikado 174 2021-03-05 22:40
a ja z chęcią wysłucham co ma każdy do powiedzenia. sam będę oceniał fakty. bardzo mnie interesuje relacja tv.
#7 Daro33 2021-03-08 09:09
Są ludzie, stołki i parapety jak to wszędzie. Korzystałem wiele razy z usług tego szpitala. W większości były one na plus, w mniejszości na minus. Wszyscy wiemy jaka jest służba zdrowia w Polsce i to nie żadna nowość. Tu po prostu ktoś chce wzbogacić swój kapitał medialny na tych oczywistościach heh.. Fajnie się tego słucha i słuchać będzie bo to temat rzeka, zwłaszcza w obecnych czasach.
#8 jadziahej 2021-03-08 11:10
Ludzie !!!
czy Wy sobie tutaj postanowiliście wylewać gorzkie żale i obrażać jeden drugiego? Żyjecie tanią sensacyjką a będzie jeszcze większa bo tv przyjedzie?! No litości! Jest problem to należy go rozwiązywać wspólnie - bo to nasz wszystkich SZPITAL !!! Wszędzie na portalach tylko połajanka i sensacja !!! Zacznijmy rozwiązywać problemy ! A nie gadać o bez końca o bzdetach typu Ta Pani a ten Pan i bllalalalalallaalala !

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.